Ogłoszenia parafialne
19 lutego A.D.2017
VII niedziela zwykła

 1. Oaza młodzieżowa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 2. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie w poniedziałek o 18.00.
 3. Spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym we wtorek po wieczornej Mszy Świętej.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej. 
 5. Modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny w czwartek o godz. 17.30. Po nabożeństwie zostanie odprawiona Msza Święta w tej intencji. Natomiast po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie członkiń Róży Różańcowej modlących się za Ojczyznę.
 6. Zapraszamy na Godzinę Świętą – adorację w ciszy w czwartek w godz. 23.00 – 24.00. 
 7. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Christianoi zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy Świętej w Wieczerniku.
 8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Dominika w przyszłą niedzielę o godz. 13.15. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Świętą.
 9. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Autora książek przybliżających Ewangelię dzieciom i dorosłym. Autor, który przyjął imię Romcio Tomcio wydał 11 książek, pisywał dla tygodnika „Niedziela“ i prezentował rymowane Ewangelie w TVP Szczecin. Po Mszach Świętych będzie można nabyć jego książki.
 10. Informujemy, że terminy I Komunii Świętej w roku 2018 zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej. Zainteresowanych prosimy o zapoznania się z nimi.
 11. W imieniu organizatorów, pragniemy zaprosić wszystkich Wilniaków i miłośników Wilna na Kaziuki, które odbędą się 4 marca w gorzowskim teatrze. Szczegóły znajdują się na plakacie.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

A tutaj już druga piosenka: Chlebem niebieskim.Śpiew uwielbienia

Galeria Parafii
Wizyty Trzech Króli w naszej parafii

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: