Ogłoszenia parafialne
23 kwietnia A.D.2017
II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego

  1. Kurs Przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj w kościele Świętego Antoniego (Biały kościół) Mszą Świętą o godz. 18.00 (potrwa do przyszłej niedzieli).
  2. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła o nawrócenie trwających w grzechach we wtorek o godz. 17.40. Po nabożeństwie zostanie odprawiona Msza Święta w tej intencji. Imiona do wspólnej modlitwy można przekazywać w zakrystii przed nabożeństwem.
  3. Spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym we wtorek po wieczornej Mszy Świętej.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej.
  5. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych odbędzie się w środę o godz. 19.00.
  6. Modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny w czwartek o godz. 17.30. Po nabożeństwie zostanie odprawiona Msza Święta w tej intencji. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie kobiet, które modlą się za Ojczyznę.
  7. Zapraszamy na Godzinę Świętą w czwartek w godz. 23.00 – 24.00.
  8. Publiczna kwesta na rzecz Gorzowskiego Hospicjum odbędzie się w czwartek na ulicach Gorzowa. Zdeklarowanych wolontariuszy prosimy o odbiór identyfikatorów i puszek w poniedziałek o godz. 17.30 w Wieczerniku.
  9. Wszystkich, którzy pragną bardziej poznać Biblię i jej świat zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 19.00 w Wieczerniku.
  10. Pielgrzymka Przyjaciół Paradyża do Seminarium Duchownego odbędzie się 07 maja. Koszt wyjazdu 20 zł. Zapisy w zakrystii.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

(c) Wójcik

Galeria Parafii
Wizyty Trzech Króli w naszej parafii

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: