Ogłoszenia parafialne
23 sierpnia A.D.2015
XXI Niedziela Zwykła

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w poniedziałek święto Świętego Bartłomieja Apostoła;
  • w czwartek wspomnienie Świętej Moniki, matki Świętego Augustyna;
  • w piątek wspomnienie Świętego Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła;
  • w sobotę wspomnienie męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela.
 2. Spotkanie przygotowujące do Chrztu Świętego dzieci dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek o godz. 18.45 w sali parafialnej.
 3. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Zachęcamy do składania na piśmie intencji polecanych wspólnej modlitwie.
 4. W środę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święte w tym dniu o godz. 7.00 i 18.00. W tym dniu złożymy Bogu przez Maryję dziękczynienie za dary ogrodów i pól, a także będziemy prosić, by nikomu nie zabrakło chleba. Poświęcenie owoców i warzyw z naszych ogrodów na Mszy Świętej o godz. 18.00 (możemy je przynieść w koszach, jak pokarmy w Wielką Sobotę). Na tej Mszy Świętej będzie można złożyć owoce i warzywa do kosza przed ołtarzem, a także ofiarę na tacę. Zebrane dary przekażemy na wsparcie dla potrzebujących. 
 5. Okazja do Spowiedzi Świętej dla dzieci i młodzieży przed początkiem roku szkolnego w piątek od godz. 15.00.
 6. W przyszłą niedzielę odbędzie się w Warszawie ogólnopolski protest przeciwko seks-edukacji opartej na ideologii gender, która prowadzi do deprawacji dzieci. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej manifestacji. Z Gorzowa organizowany jest wspólny wyjazd autokarem. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 7. W imieniu organizatorów zapraszamy na Mszę Świętą z okazji 35 rocznicy powstania NSZZ „Solidarność“, która zostanie odprawiona przez Ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego w kościele katedralnym w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

Eucharystia w Antoninie.

Galeria Parafii
Pielgrzymka do Praskiego Dzieciątka 29.05. - 31.05.2015.

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: