Ogłoszenia parafialne
24 kwietnia A.D.2016
V niedziela wielkanocna

  1. Zapraszamy w każdą środę na adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpoczyna się Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Adoracja kończy się o godz. 17.50.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej. Taca na wsparcie dla potrzebujących.
  3. Ks. Prałat Władysław obchodzi w tym roku 38 rocznicę święceń kapłańskich. Msza Święta w intencji Jubilata zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.00.
  4. W imieniu organizatorów zapraszamy na II Marsz Seniorów. Rozpocznie się on Mszą Świętą, która zostanie odprawiona w Katedrze Gorzowskiej w sobotę o godz. 18.00 w ich intencji. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Dominika w przyszłą niedzielę o godz. 13.15.
  6. Piesza Pielgrzymka z Gorzowa do Rokitna odbędzie się w dniach 2 i 3 maja. Zapisy do soboty w Centrum Charytatywnym na ul. Słonecznej.
  7. Ogłoszenie Policji Gorzowskiej:
    W związku z przypadkami licznych kradzieży z włamaniem do mieszkań na terenie Gorzowa Wlkp., apelujemy do Państwa o ostrożność i dołożenie wszelkich starań w zabezpieczeniu swojego dobytku. Pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, właściwym zabezpieczeniu mieszkań, zamykaniu okien i drzwi, a także zainteresowanie się tym, co dzieje się wokół. Zwracajmy uwagę i informujmy Policję o osobach znajdujących się bez konkretnego celu w pobliżu naszych domów i osiedli; o pojazdach, które nie należą do mieszkańców, a parkują w nietypowych miejscach lub wolno przejeżdżają obok posesji. Pamiętajmy, że pomoc sąsiedzka okazuje się bezcenna. W każdej sytuacji, kiedy widzimy coś niepokojącego, dzwońmy pod numer telefonu 997 lub 112. Policjanci sprawdzą każdy sygnał.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

BRAT ROBERT ODPOCZYWAKOŃCZYMY DZISIEJSZĄ TRASĘ

Galeria Parafii
III Warsztaty Liturgiczno - Muzyczne 19.02. - 21.02.2016.

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: