Ogłoszenia parafialne
14 lutego A.D.2016
I Niedziela Wielkiego Postu

 1. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, która zostanie odprawiona w kościele Świętego Wojciecha w poniedziałek o godz. 18.30.
 2. Spotkanie przygotowujące do Chrztu dzieci dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 18.45 w sali papieskiej (wejście od strony kancelarii).
 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej.
 4. Msza Święta w intencji chorych w piątek o godz. 18.00. Przed Mszą Świętą w zakrystii można składać na kartkach imiona chorych, które zostaną włączone do wspólnej modlitwy.
 5. Serdecznie zapraszamy do udziału w III Warsztatach Liturgiczno-Muzycznych „Gaudete et cantate Deo“ z udziałem kompozytorów: Piotra Pałki, Jakuba Tomalaka i Pawła Bębenka, które odbędą się w naszej parafii w dniach 19 – 21 lutego. (od piątku do niedzieli). Zakończenie warsztatów w przyszłą niedzielę występem na Mszy Świętej o godz. 13.15. W związku z warsztatami zwracamy się z prośbą o przyjęcie na nocleg uczestników, którzy przyjadą spoza Gorzowa. Zgłoszenia noclegów można dokonać w zakrystii.
 6. Zapraszamy na Nabożeństwa Wielkopostne:
  • Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16.30;
  • Droga Krzyżowa dla dorosłych w piątek po wieczornej Mszy Świętej;
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
  W czasie nabożeństw będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego grobu.
 7. Peregrynacja znaków Światowych Dni Młodzieży, Krzyża i Ikony, rozpocznie się w naszej diecezji od naszego miasta w przyszłą niedzielę. O godz. 15.30 na bulwarze nadwarciańskim (w okolicach katedry) przejmiemy znaki, z którymi wyruszymy na Drogę Krzyżową ulicami miasta. Droga Krzyżowa zakończy się w kościele Świętego Maksymiliana. Po niej Ks. Biskup Tadeusz Lityński odprawi Mszę Świętą. Po Mszy Świętej rozpocznie się czuwanie modlitewne. Serdecznie zapraszamy do włączenie się w to wyjątkowe wydarzenie. Szczególną zachętę kierujemy do ludzi młodych, a najbardziej do kandydatów do bierzmowania.
 8. Rekolekcje Wielkopostne rozpoczniemy w naszej parafii w V niedzielę Wielkiego Postu – 13 marca. Rekolekcje poprowadzi o. Piotr Rajzner. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 9. Dzień skupienia dla młodzieży gimnazjalnej organizowany przez nasze Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi odbędzie się 05 marca w godz. 10.00 – 14.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 10. Zapraszamy na film „Bernadetta – Cud w Lourdes“ Seans odbędzie się w sobotę o godz. 19.30 w kinie Helios. Bilety w cenie 13 zł można zamawiać po Mszach Świętych w zakrystii,. Odebrać je będzie można w czwartek po Mszy Świętej o godz. 18.00 również w zakrystii. 

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

CZAS POSTOJU DOBIEGŁ KOŃCA.

Galeria Parafii
Koncert Kolęd zespołu KOLĘDANOVA

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: