Ogłoszenia parafialne
24 kwietnia A.D.2016
V niedziela wielkanocna

  1. Zapraszamy w każdą środę na adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpoczyna się Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Adoracja kończy się o godz. 17.50.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej. Taca na wsparcie dla potrzebujących.
  3. Ks. Prałat Władysław obchodzi w tym roku 38 rocznicę święceń kapłańskich. Msza Święta w intencji Jubilata zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.00.
  4. W imieniu organizatorów zapraszamy na II Marsz Seniorów. Rozpocznie się on Mszą Świętą, która zostanie odprawiona w Katedrze Gorzowskiej w sobotę o godz. 18.00 w ich intencji. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Dominika w przyszłą niedzielę o godz. 13.15.
  6. Piesza Pielgrzymka z Gorzowa do Rokitna odbędzie się w dniach 2 i 3 maja. Zapisy do soboty w Centrum Charytatywnym na ul. Słonecznej.
  7. Ogłoszenie Policji Gorzowskiej:
    W związku z przypadkami licznych kradzieży z włamaniem do mieszkań na terenie Gorzowa Wlkp., apelujemy do Państwa o ostrożność i dołożenie wszelkich starań w zabezpieczeniu swojego dobytku. Pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, właściwym zabezpieczeniu mieszkań, zamykaniu okien i drzwi, a także zainteresowanie się tym, co dzieje się wokół. Zwracajmy uwagę i informujmy Policję o osobach znajdujących się bez konkretnego celu w pobliżu naszych domów i osiedli; o pojazdach, które nie należą do mieszkańców, a parkują w nietypowych miejscach lub wolno przejeżdżają obok posesji. Pamiętajmy, że pomoc sąsiedzka okazuje się bezcenna. W każdej sytuacji, kiedy widzimy coś niepokojącego, dzwońmy pod numer telefonu 997 lub 112. Policjanci sprawdzą każdy sygnał.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia


Galeria Parafii
III Warsztaty Liturgiczno - Muzyczne 19.02. - 21.02.2016.

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: