Ogłoszenia parafialne
20 sierpnia A.D.2016
XXI niedziela zwykła

  1. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej. Taca na tej Mszy Świętej na otwarcie Biblioteczki parafialnej. Zachęcamy, by podawać swoje intencje na piśmie do wspólnej modlitwy w czasie nowenny.
  2. W piątek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święte w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W tym dniu złożymy Bogu przez Maryję dziękczynienie za dary ogrodów i pól, a także będziemy prosić, by nikomu nie zabrakło chleba. Poświęcenie owoców i warzyw na Mszy Świętej o godz. 9.00 i 18.00 (możemy przynieść je w koszach, jak pokarmy w Wielką Sobotę). Na tej Mszy Świętej będzie można także złożyć owoce i warzywa do kosza przed ołtarzem. Zebrane dary przekażemy do hospicjum. W tym również dniu powierzymy naszą parafię opiece Maryi.
  3. W piątek, ze względu na uroczystość NMP Częstochowskiej nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. Tym bardziej więc zachęcamy do udziału we Mszy Świętej w tym dniu.
  4. Gorzowska Orkiestra Dęta zaprasza na koncert z cyklu „Orkiestra na fali“, który odbędzie się 26 sierpnia o godz. 18.00 przy Fontannie Motyli.
  5. Ks. Biskup Tadeusz Lityński zaprasza na Festiwal Młodych „Oczami wiary“, który odbędzie się w dniach 24 – 26 sierpnia w Gryżynie. Gościem festiwalu będzie ks. Biskup Grzegorz Ryś i wielu wykonawców muzycznych. Szczegóły na plakacie.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

Najwyższy czas na posiłek !Czyżby ksiądz odnalazł swoje powołanie ...?

Galeria Parafii
Koncert Kolęd zespołu KOLĘDANOVA

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: