Ogłoszenia parafialne
24 lipca A.D.2016
XVII niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po wszystkich Mszach Świętych poświęcenie pojazdów z okazji przypadającego w poniedziałek wspomnienie Świętego Krzysztofa, patrona kierowców.
  2. W tym roku kolejny raz wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymka odbywa się w dniach od 01 do 12 sierpnia. Grupa biało-czerwona, która wyrusza z naszej parafii, poprowadzona zostanie w tym roku przez ks. Adama Firaka z parafii Podwyższenia Krzyża. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w pielgrzymce. Zapisy codziennie po Mszy Świętej w zakrystii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w naszej parafii w poniedziałek, 25 lipca, po wieczornej Mszy Świętej. Koszt pielgrzymki 160 zł. Zachęcamy również do duchowego pielgrzymowania, szczególnie tych, którzy nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce. Karty duchowego pielgrzyma można pobrać z ołtarza Świętej Joanny, zaś wypełnione można składać w zakrystii. Dzisiaj po Mszach Świętych można złożyć ofiary przeznaczone jako wsparcie Pieszej pielgrzymki. Za ofiarę i pomoc serdecznie dziękujemy. W zakrystii można się również zapisywać na wyjazd do Częstochowy na przywitanie pielgrzymki. Wyjazd 11 sierpnia w godzinach wieczornych. Koszt 80 zł.
  3. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie w środę o godz. 18.00 w Białym Kościele.
  4. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej. Taca na tej Mszy Świętej na wsparcie dla potrzebujących. Zachęcamy, aby do wspólnej modlitwy w czasie nowenny przekazywać swoje intencje zapisane na kartkach.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

Chwila odpoczynku w ciepłej stołówceKoncelebra

Galeria Parafii
III Warsztaty Liturgiczno - Muzyczne 19.02. - 21.02.2016.

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: