Ogłoszenia parafialne
4 października A.D.2015
XXVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj rozpoczyna się na Watykanie Synod Biskupów poświęcony rodzinie. Wspierajmy tych, którzy będą obradować naszą modlitwą o łaski i światło Ducha Świętego.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe ku czci Najświętszej Maryi Panny codziennie o godz. 17.30.
  3. Msza Święta wotywna ku czci Świętego Jana Pawła II z błogosławieństwem jego relikwiami w poniedziałek o godz. 18.00.
  4. Msza Święta wotywna ku czci Świętych Męczenników z Międzyrzecza, Patronów naszej parafii z błogosławieństwem ich relikwiami we wtorek o godz. 18.00. 
  5. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na czuwanie przed Najświętszym Sakramentem we wtorek po wieczornej Mszy Świętej.
  6. Nauka przygotowująca do Chrztu Świętego dzieci dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 18.45 w sali parafialnej (wejście od strony kancelarii).
  7. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej. Taca na tej Mszy Świętej na urządzenie Biblioteki Parafialnej.
  8. Msza Święta wotywna ku czci Świętej Joanny Beretty Molla w czwartek o godz. 18.00. Msza Święta zostanie odprawiona w intencji kobiet oczekujących potomstwa, pragnących potomstwa i tych kobiet, które utraciły dzieci, a także ich mężów i rodzin. Po Mszy Świętej specjalne błogosławieństwo dla tych kobiet.
  9. Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.30. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 11.00.
  10. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski tym razem pod hasłem „Jan Paweł II – Patron rodziny“. Po wszystkich Mszach Świętych będzie można złożyć ofiary w ramach Funduszu Dzieła Nowego Tysiąclecia na wsparcie nauki zdolnych młodych ludzi.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

Dyplom udziału w XIII Spotkaniu Chórów Parafialnych w Sulęcinie.KS. PRZEMEK - OJCIEC DUCHOWNY NASZEJ GRUPY

Galeria Parafii
Warsztaty chóru "Gaudete" - Lubniewice 2015

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: