Ogłoszenia parafialne
4 grudnia A.D.2016
II niedziela Adwentu

  1. Dziś obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Katolickim na Wschodzie. Pragniemy go wspierać swoją modlitwą. Ofiary będzie można po Mszy Świętej złożyć do puszki.
  2. Zapraszamy na Roraty – Mszę Świętą o Matce Bożej od poniedziałku do soboty o godz. 6.30 (nie będzie Mszy Świętej o godz. 7.00). Dzieci zapraszamy na roraty od poniedziałku do piątku z lampionami.
  3. W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki wigilijne, a także kalendarze diecezjalne na rok 2017. Dochód jest przeznaczony na ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych. Za ofiary serdecznie dziękujemy.
  4. Trwa Wizyta Duszpasterska. Pragniemy odwiedzić naszych Parafian. Ta wizyta jest okazją do wspólnej modlitwy i pobłogosławienia mieszkania i członków rodziny. Plan wizyty znajduje się na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej. 
  5. Spotkanie przygotowujące do Chrztu Świętego dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek o godz. 18.45 w sali parafialnej (wejście od strony kancelarii).
  6. Spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym we wtorek po wieczornej Mszy Świętej.
  7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej. Po nowennie krótkie spotkanie liderów grup parafialnych.
  8. Modlitwa różańcowa w intencji ze Świętą Joanną Berettą Molla o miłość w rodzinach, za kobiety oczekujące potomstwa, za pragnące potomstwa i za te, które dzieci utraciły oraz za ich bliskich w czwartek o godz. 17.30. Po nabożeństwie zostanie odprawiona Msza Święta w tej intencji.
  9. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP przypada w czwartek. Msze Święte w tym dniu o godz. 6.30 i 18.00. Na Msze Święte w tym dniu zapraszamy wszystkich prawdziwych czcicieli Matki Bożej. W godz. 12.00 – 13.00 Godzina Święta z modlitwą adoracyjną. W tym dniu swój odpust obchodzi Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Mieszka I. Msza Święta odpustowa o godz. 18.00. 

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

Nie ma to jak świetna zabawa w zgranym towarzystwie :)

Galeria Parafii
Wdzięczni za wolność ojczyzny - koncert

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: