Ogłoszenia parafialne
17 czerwca A.D.2016
XII niedziela zwykła

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie, z wyjątkiem niedzieli, po wieczornej Mszy Świętej. W niedzielę nabożeństwo o godz. 17.30.
  2. Spotkanie przygotowujące do Chrztu Świętego dzieci dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 18.45 w sali papieskiej (wejście od strony kancelarii). 
  3. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w ramach nabożeństwa czerwcowego. Taca na tej Mszy Świętej na utworzenie Biblioteczki Parafialnej.
  4. W piątek przypada liturgiczna uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 7.00 i 18.00. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  5. Msze Święte na zakończenie roku szkolnego w piątek. Msza Święta dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 20 o godz. 8.00; dla Katolickiej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Katolickiego o godz. 10.00. Na Msze Święte zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców.
  6. Zbliża się czas letnich pielgrzymek. Z naszego miasta, jak co roku, odbędzie się piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Tegoroczna pielgrzymka, ze względu na Światowe Dni Młodzieży, wyruszy 1 sierpnia z Rokitna. Na Jasną Górę pielgrzymi dotrą 12 sierpnia. Zapisy do wspólnego pielgrzymowania w grupie czerwonej przyjmuje ks. Adam Firak z Parafii Podwyższenia Krzyża (przy ul. Warszawskiej). 

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia


Galeria Parafii
III Warsztaty Liturgiczno - Muzyczne 19.02. - 21.02.2016.

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: