Ogłoszenia parafialne
28 sierpnia A.D.2016
XXII niedziela zwykła

  1. W naszej parafii witamy nowych księży wikariuszy: Macieja Maniarskiego i Bartłomieja Rybackiego. Życzymy, by w naszej parafii czuli się dobrze i odważnie działali duszpastersko.
  2. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej. Zachęcamy do składania na piśmie intencji polecanych wspólnej modlitwie. Taca na Mszy Świętej na wsparcie potrzebujących.
  3. Spotkanie katechetów w środę o godz. 19.00.
  4. We czwartek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Dzieci i młodzież ze Szkoły nr 20 zapraszamy na Mszę Świętą w tym dniu na godz. 8.00.
  5. Od września zapraszamy wszystkich Parafian na spotkania modlitewne ze Świętymi w każdy czwartek miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca będziemy się modlić za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II o powołania i za powołanych. Rozpoczniemy nabożeństwem o godz. 17.30. Po nim, o godz. 18.00 Msza Święta wotywna za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II w tej właśnie intencji. W czasie Mszy Świętej w pierwszy czwartek miesiąca będą głoszone katechezy o prawdach wiary. Na to modlitewne spotkanie zapraszamy razem z Przyjaciółmi Paradyża i Margaretkami. Po Mszy Świętej natomiast odbędzie się spotkanie członków tych wspólnot.
  6. Okazja do Spowiedzi Świętej dla dzieci i młodzieży na początku roku szkolnego w piątek od godz. 15.00. 

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

Jesteśmy na miejscowym molo
Żegnamy się z uśmiechem z Wrocławiem i Trzebnicą :)

Galeria Parafii
Koncert Kolęd zespołu KOLĘDANOVA

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: