Ogłoszenia parafialne
22 listopada A.D.2015
Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

 1. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Na ołtarzu Matki Bożej są jeszcze kartki na wypominki.
 2. Spotkanie katechetów we wtorek o godz. 16.30.
 3. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej. Taca na tej Mszy Świętej na potrzeby parafii.
 4. Spotkanie liderów grup parafialnych w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.
 5. Msza Święta w intencji zmarłych w ostatnim roku w piątek o godz. 18.00. Zapraszamy serdecznie krewnych i znajomych tychże zmarłych.
 6. Spotkanie ministrantów, lektorów i kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.30.
 7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Dominika w przyszłą niedzielę o godz. 13.15.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii oo. Oblatów, którzy wygłoszą kazania i będą rozprowadzać kalendarze misyjne na rok 2016.
 9. Rozpoczynamy ostatni tydzień roku kościelnego. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent. Wobec zapytań, pragniemy poinformować, że poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabywać w zakrystii. Opłatki nie mają wyznaczonej ceny. Wszystkie ofiary zebrane przy tej okazji, po uiszczeniu kosztów zakupu opłatków, będą przeznaczone na prace remontowe w naszej parafii.
 10. Kurs Przedmałżeński odbędzie się w naszej parafii w dniach 04 – 06 grudnia. Rozpoczęcie Mszą Świętą w piątek (04 XII) o godz. 18.00 (po Mszy pierwsze spotkanie). Zajęcia w sobotę (05 XII) odbywać się będą w godz. 9.00 – 15.00. Spotkanie w niedzielę (06 XII) o godz. 9.30. Zakończenie kursu Mszą Świętą o godz. 10.30.
 11. Parafia katedralna koordynuje wyjazd na Europejskie Spotkania Młodych Taize w Walencji, które odbędą się w dniach 28 grudnia – 01 stycznia. Spotkanie organizacyjne i zapisy na plebanii katedralnej w najbliższy piątek o godz. 19.00. Koszt wyjazdu: 800 zł i 50 euro.
 12. Zakończenie diecezjalnej peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego odbędzie w sobotę w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Szprotawie. Do udziału w uroczystości Ks. Biskup Stefan Regmunt zaprasza wszystkich kapłanów i wiernych, a zwłaszcza Domowe Ogniska Miłosierdzia oraz inne wspólnoty i osoby pielęgnujące kult Miłosierdzia Bożego. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 10.00.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

12.01.13. - Komunia ŚwiętaROZPOCZĘCIE RÓŻAŃCA NA PODBRDOPODZIĘKOWANIE BRATU JARKOWI - PORZĄDKOWEMU

Galeria Parafii
Warsztaty chóru "Gaudete" - Lubniewice 2015

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: