Ogłoszenia parafialne
31 stycznia A.D.2016
IV Niedziela Zwykła

 1. Msza Święta wotywna o Świętym Janie Pawle II z ucałowaniem jego relikwii w poniedziałek o godz. 18.00.
 2. Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) we wtorek. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W czasie Mszy Świętych błogosławieństwo świec. W tym dniu w szczególny sposób wspieramy naszą modlitwą członków zakonów kontemplacyjnych. Taca w tym dniu przeznaczona na potrzeby tychże zakonów.
 3. Spotkanie przygotowujące do Chrztu Świętego dzieci dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 18.45 w sali parafialnej (wejście od strony kancelarii).
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej. Taca na tej Mszy Świętej na wsparcie potrzebujących. 
 5. Obowiązkowe Spotkanie liderów grup parafialnych w środę po nowennie w sali papieskiej.
 6. W tygodniu przypada I piątek miesiąca. Dodatkowa okazja do Spowiedzi Świętej w tym dniu w godz. 15.00 – 18.00.
 7. Księża będą odwiedzać swoich chorych w sobotę w godzinach porannych.
 8. Zmiana tajemnic różańcowych w sobotę na Mszy Świętej o godz. 18.00. Po Mszy Świętej wspólna modlitwa członków Żywego Różańca w ramach Nabożeństwa I soboty miesiąca.
 9. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Chorymi w hospicjach. Po wszystkich Mszach Świętych będzie można złożyć ofiary na potrzeby gorzowskiego hospicjum.
 10. Spotkanie poświęcone ks. Witoldowi Andrzejewskiemu odbędzie się dzisiaj o godz. 17.00 w kościele przy ul. Mieszka I.
 11. W dniach 03 – 07 lutego odbędzie się w parafii Świętego Józefa Kurs Przedmałżeński. Rozpoczęcie w środę Mszą Świętą o godz. 18.30. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 12. Dzień skupienia poświęcony intronizacji NSPJ odbędzie się w kościele Świętego Maksymiliana w przyszłą niedzielę. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

GITARZYŚCI

Galeria Parafii
Koncert Kolęd zespołu KOLĘDANOVA

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: