Ogłoszenia parafialne
30 sierpnia A.D.2014
XXII Niedziela Zwykła

  1. W naszej parafii witamy nowego księdza wikariusza, Marcina Krechowicza. Życzymy, by w naszej parafii czuł się dobrze i odważnie działał duszpastersko.
  2. We wtorek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Dzieci i młodzież ze Szkoły nr 20 zapraszamy na Mszę Świętą w tym dniu na godz. 12.00.
  3. Od miesiąca września spotkania dla rodziców i chrzestnych przygotowujące do Chrztu Świętego dzieci odbywać się będą w I i III wtorek miesiąca o godz. 18.45 w sali parafialnej (wejście od strony kancelarii). Zainteresowanych prosimy o wybranie jednego z tych terminów. Przypominamy jednocześnie, że zgłoszenia dziecka do Chrztu można dokonać po odbytej nauce. 
  4. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej. Zachęcamy do składania na piśmie intencji polecanych wspólnej modlitwie.
  5. Spotkanie katechetów w czwartek o godz. 16.30.
  6. Przyjaciele Paradyża i Margaretki zapraszają do wspólnej modlitwy o powołania do służby Bożej i za powołanych w czwartek o godz. 17.30. Po Mszy Świętej natomiast odbędzie się spotkanie członków tych wspólnot.
  7. Okazja do Spowiedzi Świętej dla dzieci i młodzieży na początku roku szkolnego w piątek od godz. 15.00. Szczególnie mocno zapraszamy dzieci klas III.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

PODZIĘKOWANIE BRATU ADAMOWI

Galeria Parafii
Pielgrzymka do Praskiego Dzieciątka 29.05. - 31.05.2015.

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: