Ogłoszenia parafialne
28 czerwca A.D.2015
XIII Niedziela Zwykła

  1. Dziś XIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. Nauki przed Chrztem św. w poniedziałek i wtorek po Mszy św. wieczornej na plabanii.
  3. Dnia 29.06 przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej (tzw. Świętopietrze). Na Mszy św. o godz. 18:00 będziemy się modlić za ks. Piotra w dniu jego imienin.
  4. Także w poniedziałek o godz. 18:45 w Wieczerniku odbędzie się spotkanie dot. skutecznego leczenia chorób zwyrodnieniowych, nadciśnienia, cukrzycy i innych. Zapraszamy.
  5. Rozpoczęły się wakacje. Prosimy o spędzenie ich po chrześcijańsku. Pamiętajmy o modlitwie i niedzielnej Mszy św. Zwróćmy także uwagę na bezpieczeństwo na drogach oraz zwróćmy szczególną uwagę na ubiór w miejscach kultu.
  6. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna będzie we wtorek i środę po wieczornej Mszy św. oraz w sobotę od godz. 10:00 do 12:00.
  7. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek nabożeństwo z modlitwą o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek od godz. 15:00 spowiedź pierwszopiątkowa. W sobotę swoich chorych odwiedzą ks. Proboszcz i ks. Dominik. Wieczorem zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  8. Zapraszamy do Wspólnoty Żywego Różańca. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy św.
  9. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła.
  10. Z racji niedzieli życzymy Bożego błogosławieństwa.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

W KOŚCIÓŁKU W PARZĘCZEWIENA OSTATNI ETAP WYRUSZYLIŚMY WSPÓLNIE Z NASZYMI PARAFIANAMI, KTÓRZY DO NAS PRZYJECHALI.

Galeria Parafii
Triduum Paschalne 2015

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: