Ogłoszenia parafialne
19 lipca A.D. 2015
XVI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj XVI niedziela zwykła w ciągu roku. Msze święte niedzielne według porządku wakacyjnego – dodatkowa Msza św. o godz. 20.30. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 13.15 dziękujemy księdzu proboszczowi za jego długoletnie posługiwanie w naszej parafii, życząc błogosławieństwa i pełni sił na emeryturze.
  2. Jak zawsze w III Niedzielę miesiąca dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie naszego kościoła. Dziękujemy za złożone ofiary.
  3. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po Mszy św. wieczornej oraz w sobotę wyjątkowo w tym tygodniu od 12.00 – 14.00.
  4. W sobotę przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.
  5. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Spotkanie przedpielgrzymkowe - organizacyjne w piątek (24 lipca) oraz 27 lipca po Mszy św. wieczornej w kościele. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich parafian, szczególnie młodzież jako formę spędzenia wakacji i doświadczenia wiary. Wszystkie formalności zapisowe możemy dopełnić w biurze pielgrzymkowym. Biuro Pielgrzymkowe czynne w niedzielę po każdej Mszy św. oraz w piątek po wieczornej Mszy św. Również tam, możemy zapisywać intencje modlitewne i intencje mszalne oraz zapisy na autokar na wejście pielgrzymów do Częstochowy. Wyjazd autokaru 11 sierpnia o godz.22.00, powrót 13 sierpnia rano. Koszt autokaru: 75 zł. Z tyłu kościoła wystawiony jest kosz na wodę dla pielgrzymów - do każdej wody możemy dołączyć wypisane na kartce intencje modlitewne; możemy również przynosić konserwy. Karty Duchowego Pielgrzyma do nabycia na stoisku pielgrzymkowym przy wyjściu z kościoła – zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Kroczymy Razem.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

KURZA - GÓRA - OBIAD

Galeria Parafii
Triduum Paschalne 2015

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: