Ogłoszenia parafialne
19 listopada A.D.2017
XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy III Niedzielę Synodalną pod hasłem: Parafia jako środowisko wzrastania w chrześcijańskim powołaniu każdego wierzącego.
  2. Dzisiejsza niedziela z inicjatywy papieża Franciszka obchodzona jest jako Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji zapraszamy dzisiaj ubogich do Wieczernika na spotkanie przy ciepłym posiłku po Mszy św. o godz. 10:30.
  3. Dzisiaj spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z grupy ks. Marcina o godz. 13:15.
  4. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 16.00 poświęcenie i wręczenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 Oaza młodzieżowa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się w poniedziałek o godz. 18:30 w parafii pw. św. Józefa przy ul. Brackiej.
  7. W środę wspomnienie liturgiczne św. Cecylii – patronki chórzystów, lutników, muzyków, organistów, zespołów wokalno-muzycznych. W tym dniu zapraszamy na Msze św. o godz. 18:00 podczas której będziemy modlić się w intencji chóru parafialnego Gaudete oraz zespołu młodzieżowego działającego przy naszej parafii.
  8. W czwartek zapraszamy na „Godzinę Świętą“ od 23:00-24:00. 
  9. W piątek od godz. 15:00 zapraszamy na spowiedź przed sakramentem bierzmowania: rodziców, świadków i młodzież, która w sobotę przyjmie sakrament bierzmowania.
  10. W piątek 24 listopada br. o godz. 19:30 w kinie Helios odbędzie się projekcja filmu pt. „Dwie Korony“.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

Kościół Getsemani. JerozolimaPiękny grób św. Jadwigi

Galeria Parafii
Kręcimy kilometry dla Kuby.

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: