Ogłoszenia parafialne
16 lipca A.D.2017
XV niedziela zwykła

  1. Nauka przygotowująca do Chrztu Świętego dzieci dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek o godz. 18.45 w sali parafialnej (wejście od strony kancelarii).
  2. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele Świętego Wojciecha przy ul. Gwiaździstej.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej.
  4. Nabożeństwo ku czci Świętej Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z poświęceniem róż i namaszczeniem olejem Świętej w czwartek o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do koszyczka znajdującego się przy jej figurze i poprzez naszą stronę internetową. Po nabożeństwie zostanie odprawiona Msza Święta w intencjach polecanych wstawiennictwu Świętej Rity.
  5. Okazja do Spowiedzi Świętej w piątek w godz. 15.00 – 16.00 i 17.30 – 17.55.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii o. Jacka Tonkowicza. Wygłosi on kazania i opowie o swojej nowej książce, którą będzie można zakupić.
  7. Msza Święta dziękczynną za dwa lata pracy ks. Proboszcza Janusz Mikołajewicza w naszej parafii w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.
  8. Dzisiaj, po każdej Mszy Świętej będziemy można złożyć ofiary do puszki na odbudowę katedry po pożarze. Za złożone ofiary w imieniu Ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego i parafii Katedralnej serdecznie dziękujemy. 

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

Adoracja Najświętszego Sakramentu(c) WójcikKadra przy Niepokalanej na Kopiej Górce

Galeria Parafii
Kręcimy kilometry dla Kuby.

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: