Ogłoszenia parafialne
13 lipca A.D. 2014
XV Niedziela Zwykła

  1. XV niedziela zwykła w ciągu roku. Msze święte niedzielne według porządku wakacyjnego – dodatkowa Msza św. o godz. 20.30. Podczas wakacji nie zapominajmy o Eucharystii i codziennej modlitwie. Zwracajmy uwagę na godny strój w miejscach kultu.
  2. Dzisiaj nabożeństwo fatimskie i procesja różańcowa o godz. 20.30.
  3. W środę wspomnienie NMP z góry Karmel.
  4. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po Mszy św. wieczornej oraz w sobotę 10.00 – 12.00.
  5. Trwają prace przy obrazach Apostołów i witrażach do naszego kościoła. Prosimy o włączenie się w pomoc materialną. W przyszłą niedzielę – III miesiąca – taca zbierana na potrzeby kościoła.
  6. Dziś kończy się Oaza Dzieci Bożych w Rokitnie, w której uczestniczyła pierwsza grupa dzieci z naszej parafii; część wyjedzie jeszcze w sierpniu do Łagowa. Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas za dofinansowanie wyjazdu 23 osób, a wszystkim parafianom dziękujemy za składane ofiary w ciągu roku na ten cel.
  7. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy w dniach 31 lipca – 12 sierpnia. Powrót autokarem 13 sierpnia nad ranem. Koszt pielgrzymki to 150 zł (cena zawiera: koszt całodziennego wyżywienia, ubezpieczenie, opiekę medyczną, transport bagażu, dodatkowy samochód podczas pielgrzymki dla najbardziej zmęczonych. Zapisy od dzisiaj w biurze pielgrzymkowym przed kościołem. Formularze zapisowe wyłożone są na stolikach przy wyjściu. Najbliższe spotkanie organizacyjne w piątek /18 lipca/ po Mszy św. wieczornej w kościele.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

dary ofiarneAPEL JASNOGÓRSKI W LUTOGNIEWIE

Galeria Parafii
Triduum Paschalne 2014

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: